(050)250-29-28, (098)799-44-64, (099)316-30-97, (096)019-55-04

RU

Водостічна система Струга. Нові елементи.

Компанія Bratex, польський виробник металевої водостічної системи Струга, удосконалив конструкцію деяких елементів системи: з'єднувач ринви, заглушка ринви, кріплення труби.

 

З'єднувач ринви

У конструкції з'єднувача ринви водостічної системи Struga змінили ущільнювальний елемент і ширину прижимної скоби. Ущільнювач був виконаний у вигляді рифленою гумової(EPDM) смуги. У новій конструкції - це бутилкаучуковая стрічка нанесена на алюмінієву основу. Ширина притискної скоби стала більше на кілька сантиметрів

Тепер монтаж з'єднувача відбувається в 2 етапи:

  1. ущільнювач наклеюється на місце з'єднання двох ринв, або кута і ринви, з нижньої сторони;
  2. фіксація притискної скоби на місці з'єднання.

Установка з'єднувача ринви представлена в відео ролику по монтажу водостічної системи Struga в кінці статті.

Нижче представлені зображення з'єднувача ринви нового зразка.

Соединитель желоба Struga NEW

 

Заглушка ринви

Новий варіант заглушки ринви водостічної системи Струга поставляється комплектом (ліва і права) і комплектується бутилкаучуковим шнуром для герметизації з'єднання.

 

Кріплення труби

Кріплення труби металевої водостічної системи Струга в новій версії став універсальним. Завдяки новій конструкції його можна кріпити безпосередньо до стіни, або з використанням дюбеля необхідної довжини (залежить від товщини утеплення).  

 

Важливо! На регіональних складах в Україні є залишки елементів старого зразка. Залежно від кольору і розміру системи замовлення будуть комплектуватися елементами нового зразка, при відсутності на складі елементів попередньої конструкції.

Відео інструкція по монтажу металевої водостічної системи Струга з використанням нових елементів представлена у відеоролику нижче: