(099)316-30-97, (098)799-44-64

RU

Про компанію roofex

 Компанія roofex допоможе знайти просте і правильне рішення питань при будівництві Вашого Дому. Професійний підхід і багаторічний досвід, в сегменті покрівельних і фасадних матеріалів, наших співробітників став вирішальним при виборі нашої компанії, як постачальника матеріалів, для декількох 1000 наших клієнтів. 

     

  Основний напрямок компанії - це комплектація об'єктів покрівельними матеріалами. Так само в нашому асортименті присутні матеріали для фасаду, фундаменту та благоустрою. Ми постійно розширюємо свій асортимент, але тільки надійними і перевіреними часом виробниками. Наша місія максимально просто і правильно вирішити потреба наших клієнтів. В індивідуальних випадках готові допомогти розібратися з вирішенням питань в підборі і придбання за вигідними цінами будівельних матеріалів поза асортименту компанії.

Наші співробітники мають більше ніж 10 років досвіду роботи на ринку будівельних матеріалів. За час роботи на ринку вони пройшли навчання на виробництвах та семінарах від провідних світових виробників: Rockwool, Isover, Roto, Juta, Oman, IKO, Raiko, VOX, ASKO і ін. Ми завжди прагнемо знати максимум про продукти, якими ми займаємося і готові ділитися інформацією з нашими клієнтами.

 

Наші сертифікати и нагороди